Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/customer/www/apologetika.org.ua/public_html/plugins/system/helix/core/class.helper.php on line 247

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/customer/www/apologetika.org.ua/public_html/includes/application.php on line 536

Використання наших матеріалів

Ви можете завантажувати, роздруковувати і розмножувати наші матеріали. 

Втім в нас є прості і зрозумілі умови.

  • Ми просимо вас не використовувати їх у комерційних цілях. 
  • Також категорично забороняється вносити будь-які зміни в текст публікацій без нашого попереднього письмового дозволу.
  • Крім того, ми наполягаємо на тому, щоб при передруку або цитуванні наших матеріалів в інших виданнях Ви чітко вказували, що автором матеріалів є наш Центр. Було би добре, якби ви також вказували поштову адресу Центру.

Ми бачили, що на деяких сайтах просто використовується наш матеріал так, нібито він створений іншими організаціями. На жаль ми також були свідками, коли часом поруч із іншим матеріалом, який використаний, нібито він створений іншими організаціями, були розташовані статті, з якими ми не згідні. Тому відтворення матеріалів ЦАД (або їх тексту) на інших веб-сторінках не допускається.

Ви можете скористатися перехресними посиланнями на будь-які документи у форматах PDF і HTML, а також використовувати короткі цитати або витяги з них. З якими питаннями з цього приводу звертайтеся, будь ласка, до Центру апологетичних досліджень.

Деякі служіння зверталися до нас з питанням, чи можуть вони брати за наші матеріали невелику плату, щоб покрити вартість друку? Центр готовий розглядати це питання стосовно до кожного служінню окремо. Служіння, бажаючи брати плату за наші матеріали, повинні попередньо звернутися з таким проханням до Центру та отримати від нас письмову згоду. У лист з проханням, будь ласка, увімкніть опис Вашого служіння (в т.ч. конфесійної приналежності) і прикладіть два примірники запропонованого Угода ( див. пункт меню ) з Вашим підписом. Один примірник Угоди залишиться в ЦАД, другий буде висланий на цю адресу.

В разі, якщо дійсно треба розмістити якісь наш матеріал на Вашому сайті повністю, це можливо лише після окремого обговорення кожного випадку.

 

Важлива нотатка

Той факт, що на цьому сайті міститься інформація про ту чи іншу групи означає лише те, що ми маємо саме богословську незгоду. Цим ми не висловлюємо свою думку про шкідливість групи із соціологічної або психологічної точки зору, окрім тих випадків, коли про це зазначено прямо.