Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/customer/www/apologetika.org.ua/public_html/plugins/system/helix/core/class.helper.php on line 247

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/customer/www/apologetika.org.ua/public_html/includes/application.php on line 536

Скарга на матеріал

Нашою метою не є когось образити, або поставити під сумнів моральні якості. Наша основна мета - обговорити вчення, порівняння його із християнством та вказати на помилки.

Але якщо ви вважаєте, що певний матеріал містить помилку, і наш аналіз не є правдивим - обов'язково зв'яжіться із нами і обговоріть, що саме ви вважаєте не коректним.  Ми докладемо зусиль, що відповісти на ваш запит!

Важлива нотатка

Той факт, що на цьому сайті міститься інформація про ту чи іншу групи означає лише те, що ми маємо саме богословську незгоду. Цим ми не висловлюємо свою думку про шкідливість групи із соціологічної або психологічної точки зору, окрім тих випадків, коли про це зазначено прямо.