Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/customer/www/apologetika.org.ua/public_html/plugins/system/helix/core/class.helper.php on line 247

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/customer/www/apologetika.org.ua/public_html/includes/application.php on line 536

Історія виникнення Центру

Центр Апологетичних Досліджень був організований в Україні в 1998 році під керівництвом місіонера Роджера ДеЛозієра.

Незабаром після того, як він (разом із дружиною Марією і сином Донованом) приїхав в Київ, ним було обрано двох учнів і членів майбутньої команди: Генадія Гоменюка і Сергія Терещенко. Протягом наступних років саме вони заклали фундамент праці у наступних роках. Центр відтоді займався дослідженнями, створенням матеріалу, благовістям і душеопікунством.

Після раптової смерти Роджера у 2005 році, служіння керівника продовжив Геннадій. Основною задачею Геннадія було: публікації, відео проекти і навчання віруючих по всій Україні.

Сьогодні наше служіння залишається достатньо унікальним, адже в першу чергу ми зосереджуємось на дослідженні вчення. Ми залишаємось однім з небагатьох служінь серед всіх євангельських церков України, яке працює із тими, хто був у культі, або знаходиться там.

Як раніше, так й зараз Центр пропонує російсько- і україно- мовні ресурси, які можуть використовувати християни, пастори, церкви, семінарії, біблійні школи,  а також вчителя християнської етики.

На даний час служіння очолює Іван Кундеренко.

Важлива нотатка

Той факт, що на цьому сайті міститься інформація про ту чи іншу групи означає лише те, що ми маємо саме богословську незгоду. Цим ми не висловлюємо свою думку про шкідливість групи із соціологічної або психологічної точки зору, окрім тих випадків, коли про це зазначено прямо.