Теологія процвітання

«Теологія процвітання» – одне з найпоширеніших вчень, що сповідується не тільки представниками харизматичного руху, але й іншими конфесіями сучасного протестантизму. Вплив цього явища не обмежився  лише протестантизмом, а поширився у загальновизнаних християнських конфесіях: католицизмі та православ'ї.
    «Теологія процвітання» - це досить складне та заплутане явище серед християнських течій, яке втім не маючи під собою біблійного підґрунтя  воно, міцно закріпилося у сучасному християнському богослов’ї. Оскільки це поняття стосується у більшій мірі протестантизму, то у своєму досліджені ми розглянемо основні принципи застосування цього феномену у сучасному українському протестантизмі та простежимо основні методи впливу харизматичних поглядів на протестантські церкви.

Саме тому ми пропонуємо вашій увазі дипломну роботу, написану на цю тему. Її можна завантажити за цим посиланням.


Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/customer/www/apologetika.org.ua/public_html/plugins/system/helix/core/class.helper.php on line 247

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/customer/www/apologetika.org.ua/public_html/includes/application.php on line 536

Апологетичне навчання

З великою радістю повідомляємо вам про можливість отримати дистанційне і поглиблене навчання з апологетики!

Наші російські колеги відкрили чудовий курс для такого навчання! Ви самостійно ознайомитися із цим курсом за цим посиланням. Зазначений курс проводиться у електронному вигляді, ви можете обрати собі графік навчання, теми, які вас цікавлять!

Оскільки темп навчання обираєте ви, також ви можете обирати серед наступних тем:

- християнська апологетика, як покликання;
- різні підходи до визначення "культу";
- яким чином виникали перші єресі, як церква реагували на них;
- в що насправді вірять представники різних релігій та нехристиянських вірувань;
- як виникають псевдо-християнські культи, у що вони вірять;

Тобто ви можете як пройти тільки одну із тем, а також пройти всі теми.

Окрім того ми ведемо перемовини з Українською Баптистською Теологічної Семінарію про спільне створення курсу з апологетики, академічні кредити за якій можна використати у подальшому навчанні.

Мова йдеться про україномовний продукт, якій буде розрахований саме на працю у контексті України.

Деталі цієї унікальної пропозиції незабаром на сайті!

 

Молитва

Протягом довгого часу ми докладали зусиль, щоб служити вам нашим матеріалом, часи змінюються, на жаль виникають нові культи та групи з хибним вченням. Втім у ці дні ми вирішили попросити про дещо дуже важливе.

Ми потребуємо вашої молитовної підтримки! Ми знаємо, що робимо справу, яка угодна Господу, але яка заважає сатані. Саме тому час від часу ми переживаємо різні атаки: наш сайт намагались зламати, були звинувачення у тому, що ми сваримо християн.

Якщо ви бажаєте приєднатися до нас у молитві, ми просимо вас заповнити цю невелику форму, яка значно допоможе нам повідомляти вас вчасно про молитовні потреби Центру.

Богословські ознаки культу

Достовірність Писання

На сайті 4 гостей та відсутні користувачі

Ми у Фейсбуці

Важлива нотатка

Той факт, що на цьому сайті міститься інформація про ту чи іншу групи означає лише те, що ми маємо саме богословську незгоду. Цим ми не висловлюємо свою думку про шкідливість групи із соціологічної або психологічної точки зору, окрім тих випадків, коли про це зазначено прямо.