Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/customer/www/apologetika.org.ua/public_html/plugins/system/helix/core/class.helper.php on line 247

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/customer/www/apologetika.org.ua/public_html/includes/application.php on line 536

У зв'язку із наближенням святкування Різдва, ми будемо чути про Христа. Хто Христос? Людина? Бог? А може: "не зовсім Бог", проте й "не зовсім Людина"?.

Біблія говорить, що й Бог, й Людина. Втім є ті, хто заперечує Божественність Христа за допомогою "біблійних" питань. Ми вирішили надати відповідь на найбільш розповсюдженні заперечення.

 

Важлива нотатка

Той факт, що на цьому сайті міститься інформація про ту чи іншу групи означає лише те, що ми маємо саме богословську незгоду. Цим ми не висловлюємо свою думку про шкідливість групи із соціологічної або психологічної точки зору, окрім тих випадків, коли про це зазначено прямо.