Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/customer/www/apologetika.org.ua/public_html/plugins/system/helix/core/class.helper.php on line 247

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/customer/www/apologetika.org.ua/public_html/includes/application.php on line 536

Розпізнати та допомогти (частина 2)

19 січня на базі церкви «Благовіщення» м. Кременець відбулася конференція євангельських церков Тернопільської області. Темою конференції був семінар Івана Кундеренка «Розпізнати та допомогти».

Головним промовцем конференції був Іван Кундеренко - керівник Центру Апологетичних Досліджень. На семінарі було розглянуто чимало питань захисту віри та вміння розпізнати не біблійне вчення. Головний наголос промовця конференції був на тому, що важливо не лише розпізнати де правда, а де обман, але і спробувати допомогти тим, хто потрапив під вплив лженауки.

Іван Кундеренко дав практичні поради що робити з вченням Свідків Єгови, Мормонів. Яким має бути ставлення до вчення Адвентистів Сьомого Дня, у якому не все так однозначно. Окрім цього було розглянуто вчення Живого потоку, Руху єврейського коріння, Місії «Благої Вістки»

Важлива нотатка

Той факт, що на цьому сайті міститься інформація про ту чи іншу групи означає лише те, що ми маємо саме богословську незгоду. Цим ми не висловлюємо свою думку про шкідливість групи із соціологічної або психологічної точки зору, окрім тих випадків, коли про це зазначено прямо.