Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/customer/www/apologetika.org.ua/public_html/plugins/system/helix/core/class.helper.php on line 247

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/customer/www/apologetika.org.ua/public_html/includes/application.php on line 536

Лекція з Ісламу

Якщо християнин бажає розповісти про свою віру мусульманину, робити це треба не лише із повагою, але із розумінням того, що цінно для нього або неї. Ця коротка лекція нагадує речі, які будуть корисні в цій праці.

Прослухати

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

Важлива нотатка

Той факт, що на цьому сайті міститься інформація про ту чи іншу групи означає лише те, що ми маємо саме богословську незгоду. Цим ми не висловлюємо свою думку про шкідливість групи із соціологічної або психологічної точки зору, окрім тих випадків, коли про це зазначено прямо.